INFORMACJE PRAKTYCZNE

1Czas i miejsce konferencji
Pierwsza edycja konferencji „Undiscovered - stories about experience” odbędzie się 20.11.2019 roku w klimatycznym Kinie Iluzjon w Warszawie (wejście przez rotundę zwieńczoną charakterystycznym neonem).

Rejestracja startuje o godzinie 9.30.
Program merytoryczny rozpoczyna się o godzinie 10.00.
2Dojazd na konferencję
Kino Iluzjon znajduje się na Mokotowie, przy. ul. Narbutta 50A w Warszawie.

Wszystkim, którzy na miejsce konferencji chcą dotrzeć komunikacją miejską polecamy skorzystanie z serwisu: „Jak dojadę”.
Rowerzystkom i rowerzystom spodoba się z kolei fakt, że przed kinem znajduje się rząd stojaków rowerowych :)

Zależy nam na tym, żeby wyjść na przeciw potrzebom wszystkich potencjalnych uczestniczek i uczestników konferencji.

Do budynku Kina Iluzjon można się dostać:
- od strony al. Niepodległości
Wzdłuż schodów umieszczona jest rampa. W tym wariancie jest jeszcze do pokonania próg przyschodowy o wysokości ok. 1,5 cm.
- od strony skweru
Przy wejściu znajduje się próg o wysokości 1,5 cm oraz platforma dla osób poruszających się na wózkach. Można się nią dostać na poziom Sali Stolica oraz na poziom -1, w którym znajduje się toaleta.

Istnieje możliwość zapewnienia asysty, pętli indukcyjnej lub innego rodzaju wsparcia - jeśli któreś z tych rozwiązań będzie potrzebna, prosimy o podanie informacji w zgłoszeniu.
3Bilety
Sprzedaż biletów na konferencję prowadzona jest za pośrednictwem portalu evenea.pl.

Obowiązują trzy pule biletów:
- pula Early Birds w cenie 89 zł dostępna do 20 października lub do wyczerpania zapasów.
- pula Regular w cenie 149 zł dostępna do 20 listopada lub do wyczerpania zapasów.
- Content Pass – szczególny rodzaj biletu wstępu dla osób, które zechcą podzielić się swoimi przemyśleniami i wiedzą. Najciekawsze komentarze nagrodzone zostaną darmowymi zaproszeniami na konferencję i publikacją w naszych materiałach informacyjnych. Wpisy przyjmujemy do 27 października, a do 30 października ogłosimy wyniki.

Więcej informacji znajduje się w zakładce „Bilety”.
4Wolontariat
Wszystkich, którzy chcą pomagać podczas wydarzenia prosimy o przesłanie swojego CV lub krótkiej charakterystyki (z takimi informacjami jak: imię i nazwisko, czym się zajmujesz, czy masz doświadczenie przy obsłudze wydarzeń kulturalnych, dlaczego chcesz być częścią zespołu konferencji) na adres mailowy: contact@undiscovered.pl.

Pomoc przy „Undiscovered” to okazja zdobycia doświadczenia organizacyjnego potwierdzonego stosownym zaświadczeniem i poznania ciekawych osób.
5Język
Całość wydarzenia odbywa się w języku angielskim.
6Rejestracja
Podczas rejestracji wystarczy pokazać swój bilet lub podać imię i nazwisko :)
7Program konferencji
Pełny program konferencji wraz z opisami poszczególnych paneli dyskusyjnych znajduje się pod linkiem: „Program”
8Lunch
Przygotowaliśmy dla Was drobny poczęstunek w postaci wegańskiego bajgla i kawy :) Wszystkie inne smakołyki będzie można zakupić w kinowej kawiarence Iluzjon Café Bar, która podczas konferencji będzie do usług naszych gości.
9Warsztaty Loesje
Tuż po ostatnim panelu dyskusyjnym wraz z naszym partnerem - Loesje Poland rozpoczniemy warsztaty kreatywnego pisania krótkich tekstów, które na pewno kojarzycie z przestrzeni miejskiej.

Najbardziej inspirujące teksty, będące finalnym efektem warsztatów, staną się plakatami, będą też wykorzystane w komunikacji merytorycznego opracowania nt. projektowania doświadczeń i przyszłych edycji konferencji.

Szczegóły: https://www.facebook.com/events/832221507192363/
10Networking
Przy lampce wina będziemy mogli podzielić się pierwszymi wrażeniami i przedyskutować poruszane na konferencji tematy. Zaczynamy o 17.30!